axis
Laboratoř AXIS-CZ Hradec Králové, s.r.o.
 


Laboratoř


AXIS-CZ Hradec Králové s.r.o. je soukromé zdravotnické zařízení – laboratoř klinické biochemie a hematologie. Jako samostatné pracoviště existuje od května 1998. Poskytuje kompletní služby v oblasti laboratorní medicíny, a to základní i speciální biochemická a hematologická vyšetření pro praktické i odborné lékaře v regionu Hradce Králové.

Laboratoř se nachází na křižovatce Benešovy třídy a Masarykovy ulice v suterénu Polikliniky III. Přímo před budovou je parkoviště pro osobní automobily. Je přístupná i pro imobilní pacienty, má zajištěn bezbariérový přistup z hlavního vchodu polikliniky a výtah. V blízkosti polikliniky jsou stanice MHD (stanice "Benešova" a "Masarykova", linky 9, 18, 25, 27).

axis - cz hradec králové - umístění

Je vybavena moderní automatizovanou přístrojovou technikou, která ve spojení se standardními operačními postupy a používáním kvalitních souprav zajišťuje vysokou kvalitu laboratorních vyšetření. V laboratoři je zaveden účinný systém interní kontroly kvality. Laboratoř se pravidelně zúčastňuje systému externí kontroly kvality (SEKK).

olympus