axis
Laboratoř AXIS-CZ Hradec Králové, s.r.o.
 


Laboratoř


AXIS-CZ Hradec Králové s.r.o. je soukromé zdravotnické zařízení – laboratoř klinické biochemie a hematologie. Jako samostatné pracoviště existuje od května 1998. Poskytuje kompletní služby v oblasti laboratorní medicíny, a to základní i speciální biochemická a hematologická vyšetření pro praktické i odborné lékaře v regionu Hradce Králové.

Laboratoř se nachází na křižovatce Benešovy třídy a Masarykovy ulice v suterénu Polikliniky III. Přímo před budovou je parkoviště pro osobní automobily. Je přístupná i pro imobilní pacienty, má zajištěn bezbariérový přistup z hlavního vchodu polikliniky a výtah. V blízkosti polikliniky jsou stanice MHD (stanice "Benešova" a "Masarykova", linky 9, 18, 25, 27).

axis - cz hradec králové - umístění

Je vybavena moderní automatizovanou přístrojovou technikou, která ve spojení se standardními operačními postupy a používáním kvalitních souprav zajišťuje vysokou kvalitu laboratorních vyšetření. V laboratoři je zaveden účinný systém interní kontroly kvality. Laboratoř se pravidelně zúčastňuje systému externí kontroly kvality (SEKK).

Laboratoř je rozčleněna na dvě hlavní oddělení – oddělení biochemie a hematologie.
V rámci hematologie máme dva úseky. Úsek morfologie je vybaven automatickým analyzátorem pro stanovení krevního obrazu s pětipopulačním diferenciálním počtem leukocytů. Diferenciální počet leukocytů stanovujeme mikroskopicky.
Vyšetření na úseku hemokoagulací jsou prováděna na poloautomatickém analyzátoru. Pro základní biochemická vyšetření, imunochemická vyšetření a pro chemické stanovení močí používáme speciální analyzátory. Močový sediment vyšetřujeme mikroskopicky.
Laboratoř disponuje kvalitním přístrojovým vybavením. Téměř veškerá technika je v laboratoři napojena on-line na laboratorní informační systém.

olympus

V laboratoři pracují 4 VŠ bioanalytici, 4 zdravotní laborantky a dvě odběrové sestry. Laboratoř má dva odborné garanty a lékaře biochemika.
Laboratoř zvyšuje odbornou úroveň všech svých pracovníků.

pracovnice1 pracovnice3 pracovnice2
pracovnice4   pracovnice5


Website templatesBusiness directory UKYellow pages USWebsite design companyWeb design directoryWeb design directory AustraliaWeb design directory CanadaFree medical web templates